Moduły Polikrystaliczne

ML ECO LIGHT 280 Wp (PV Eco Light)– Moc modułu 280 Wp. W tym module wykorzystywane są krzemowe ogniwa fotowoltaiczne. Trwałość i długoletnią pracę zapewnia laminat ogniw ze specjalnymi foliami.
Polikrystaliczne panele fotowoltaiczne składają się z ogniw wyprodukowanych z polikrystalicznego krzemu. Krzem polikrystaliczny jest to krzem, który wykrystalizował z wielu monokryształów krzemu.
Ze względu na technologię ich wytwarzania ogniwa te mają kształt prostokąta lub kwadratu i są
barwy niebieskawej. Moduły te charakteryzują się wysokim współczynnikiem mocy jednak niższym od paneli monokrystalicznych.
Ich temperaturowy współczynnik mocy również jest niższy, od tego jakim charakteryzują się moduły monokrystaliczne co jest ich zaletą. Polikrystaliczne panele w przeliczeniu na wat mocy zainstalowanej, będą panelami tańszymi od omawianych wcześniej.
Panele polikrystaliczne lepiej pochłaniają światło rozproszone pochodzące z zachmurzonego nieba. W polskich warunkach gdzie 60% światła w ciągu roku to światło rozproszone lepiej sprawdzają się panele polikrystaliczne (pochłaniają około 10% więcej światła rozproszonego).
Nasze moduły wykonane są w technologii PERC
* PERC – ogniwa ze spodnią warstwą izolacyjną, która dodatkowo odbija promienie słoneczne z
powrotem do ogniwa, wykorzystują większy zakres promieniowania dzięki czemu są bardziej wydajne rano, wieczorem oraz w pochmurne dni.
Bardzo dobrze pracują na stronach wschodnich i zachodnich,
– wydajne ogniwa fotowoltaiczne (polikrystaliczne)
– trwałość i stabilność mocy
– gwarancja: na moc: liniowa, 25 lat – 83%
– gwarancja na produkt: 10 lat
Moduły PV ML System fotowoltaiczne można zamontować zarówno na gruncie lub na płaskich i pochyłych dachach budynków

MODUŁ FOTOWOLTAICZNY

TYP: ML-S6PF/T1-280-60
SERIA: ML-S6PF/T1-280-60/0587