Mój prąd 4.0

Zastanawiasz się nad montażem paneli fotowoltaicznych w swoim gospodarstwie lub firmie ?. Chcesz mieć kontrolę nad rachunkami oraz zwiększyć swoją niezależność ?

Fotowoltaika to proces pozyskiwania energii elektrycznej w możliwie najefektywniejszy sposób ze słońca.

Montaż paneli fotowoltaicznych przede wszystkim powoduje obniżenie kosztów pozyskania energii elektrycznej włącznie z całkowitym uniezależnieniem się od prądu z sieci, dodatkowo daje to nam możliwość odsprzedaży nadwyżek energetycznych i generuje dodatkowy dochód w firmie i nie tylko.

Jak działa fotowoltaika ?

Fotowoltaika jest złożonym procesem pozyskiwania energii elektrycznej z promieniowania słonecznego. Pozyskiwana energia elektryczna może być wykorzystywana do zasilania mniejszych urządzeń przenośnych, zaopatrywania gospodarstw domowych, rolnych oraz przedsiębiorstw w prąd.

MAGAZYN ENERGII ELEKTRYCZNEJ

Niezbędne narzędzie dla Twojej fotowoltaiki !

 

Czym jest magazyn energii ?
Jest to urządzenie służące do przechowywania zgromadzonej energii elektrycznej. 

Przede wszystkim pozwalają odciążyć sieć i podnoszą opłacalność fotowoltaiki.
Natomiast najważniejszą zaletą jest jeszcze większa niezależność energetyczna oraz brak przerw w dostawie prądu.

OTRZYMAJ AŻ  20500  DOTACJI !

Dzięki czwartej edycji programu „Mój prąd 4.0” dostają państwo możliwość otrzymania dofinansowania w wysokości do 20500 zł. Program skierowany jest do gospodarstw domowych, a beneficjentami mogą zostać wyłącznie osoby fizyczne wytwarzające energię elektryczną na własne potrzeby. W 4 edycji warunkiem jest rozliczanie się w nowym systemie net-billingu. Celem zaktualizowanego programu, jest zwiększenie w Polsce produkcji energii elektrycznej z mikroinstalacji fotowoltaicznych, wzrost auto-konsumpcji wytworzonej energii poprzez jej magazynowanie, a także zwiększenie efektywności zarządzania energią elektryczną.

Dotacja ma formę bezzwrotnej pomocy finansowej. Wysokość dotacji z programu „Mój Prąd” może pokryć do 50% kosztów kwalifikowanych instalacji. Premiowany jest zakup instalacji fotowoltaicznej wraz z komponentami towarzyszącymi.

NASZA OFERTA

Oferujemy państwu zakup fotowoltaika + magazyn energii w naszym sklepie dzięki, któremu otrzymują państwo możliwość skorzystania z programu dofinansowania. 

Firma CRAFTCO ENERGY oferuje możliwość zakupu instalacji na raty lub w formie leasingu. Jesteśmy czołową polską firmą zajmującą się systemami fotowoltaicznymi. Wieloletnie doświadczenie udziałowców i pracowników spółki w branży fotowoltaicznej oraz stała współpraca z producentami komponentów inwerterów, systemów montażowych i pozostałego osprzętu jest gwarantem najwyższego poziomu wykonania i jakości każdej inwestycji.

Zacznij oszczędzać już dziś !

Skontaktuj się z nami