Skip to content

O nas

Poznaj naszą firmę

Craftco Energy to grupa biznesowa, która działa w branży odnawialnych źródeł energii w dziedzinie Energii Słonecznej. Technologia i bezpieczeństwo instalacji fotowoltaicznych odgrywa kluczową rolę dla Craftco Energy, a dzięki doświadczeniu zapewniamy naszym klientom najwyższe standardy doboru komponentów oraz montażu instalacji – nasza firma powstała już w 2014 roku.

Budujemy elektrownie słoneczne na każdym rodzaju pokrycia dachowego i na gruntach w Polsce oraz w innych krajach europejskich. Inspirujemy ludzi czystą energią i sprawiamy, że ekologiczna energia i niezależność elektryczna jest codziennością dla naszych klientów.

Pomagamy stać się bardziej niezależnymi od dużych dostawców energii, umożliwiając zaopatrywanie się we własną energię. W ten sposób wspólnie budujemy zdecentralizowanego dostawcę energii przyszłości. Jesteśmy transparentni, rozumiemy potrzeby naszych klientów i sprawiamy, że zakup, montaż i obsługa systemu fotowoltaicznego są dla Państwa możliwie najprostsze.

Nasza firma ma swoją siedzibę główną przy ulicy Henrykowskiej 22B w Zduńskiej Woli.

Istnieje wiele firm oferujących usługi związane z fotowoltaiką, dlatego wybór odpowiedniej firmy może być trudny.

Kilka powodów

Dlaczego warto rozważyć wybór naszej firmy

Doświadczenie

Nasza firma działa niemalże od początku branży fotowoltaicznej w europie, posiadamy cenne doświadczenie, które przekłada się na wysoką jakość usług.

Wykwalifikowany personel

Istotne jest, aby instalacja modułów fotowoltaicznych, falowników oraz zabezpieczeń była przeprowadzana przez wykwalifikowanych specjalistów. W swoich strukturach mamy dobrze przeszkolony personel z bardzo dużym doświadczeniem, nasi klienci mogą być pewni, że instalacja zostanie dobrana i zaprojektowana zgodnie z potrzebami oraz, że prace zostaną wykonane zgodnie z najlepszymi praktykami.

Pozytywne referencje od zadowolonych klientów

W swoim portfolio mamy instalacje u setek zadowolonych klientów indywidualnych oraz biznesowych z którymi mieliśmy przyjemność współpracować, co potwierdzają opinie które z łatwością można znaleźć chociażby w internecie na wielu portalach.

Dostosowane rozwiązania

Każdy klient ma inne potrzeby i oczekiwania. Nasza firma oferuje dostosowane rozwiązania fotowoltaiczne dla każdego klienta i rodzaju pokrycia dachowego, dostarczamy swoim klientom systemy, które najlepiej spełniają wymagania. Dzięki bogatej ofercie na moduły fotowoltaiczne, falowniki oraz mikrofalowniki dopasowujemy rozwiązanie odpowiednie do potrzeb.

Jakość produktów

Wybór wysokiej jakości modułów fotowoltaicznych, falowników, mikrofalowników, zabezpieczeń, konstrukcji montażowych, magazynów energii, przewodów oraz innych niemniej istotnych komponentów jest kluczowy dla trwałości i wydajności systemu. Oferujemy produkty renomowanych producentów, przez co nasi klienci mogą mieć pewność, że inwestują w solidne rozwiązanie.

Wsparcie posprzedażowe

Długoterminowa opieka nad klientami, w tym monitorowanie i pięcioletnia rękojmia na systemy fotowoltaiczne sprawia, że nasza firma często wyróżnia się na tle konkurencji.

Oferta finansowa oraz dotacje

Nasza firma oferuje konkurencyjne warunki finansowe, takie jak atrakcyjne kredyty oraz programy dotacji, w których kompleksowo obsługujemy swoich klientów.

Instalacje fotowoltaiczne “pod klucz”

Nie musisz się martwić o formalności związane z dokumentacją po montażu instalacji fotowoltaicznej. Zgłaszamy pełną dokumentacje do operatorów systemu dystrybucyjnych, straży pożarnej oraz wykonujemy kompleksowo dokumentacje dla klienta biznesowego.