O firmie

Firma powstała w 2014 roku. Korzystając z doświadczeń naszych partnerów weszliśmy w świat fotowoltaiki, oferujemy rozwiązania:
W 100% odnawialne.
Budujemy system słoneczny na każdym dachu w Polsce. Inspirujemy ludzi czystą energią i sprawiamy, że ekologiczna energia elektryczna jest oczywistością.
100% dla ludzi.
Pomagamy ludziom stać się bardziej niezależnymi od dużych dostawców energii, umożliwiając im zaopatrywanie się w energię. W ten sposób wspólnie budujemy zdecentralizowanego dostawcę energii przyszłości.
100% łatwe.
Jesteśmy szczerzy i mili. Rozumiemy potrzeby naszych klientów i sprawiamy, że zakup, montaż i obsługa systemu fotowoltaicznego są dla nich jak najprostsze. Zawsze oferujemy najwyższą jakość – od oferty po konserwację.
Odnawialne źródła energii dla przyszłości, w której warto żyć.
Jesteśmy przekonani, że przyszłość, w której warto żyć dla wszystkich, może powstać tylko przy pomocy odnawialnych źródeł energii. Dlatego w naszą wizję wkładamy całą naszą siłę, wiedzę i doświadczenie. Aby każdy mógł w przyszłości skorzystać z zalet zdecentralizowanego zasilania.
Nasza wizja.
Z miłości do naszej planety używamy czystej energii, aby tworzyć przyszłość wartą życia dla wszystkich. Ponadto pomagamy naszym klientom uniezależnić się od dużych dostawców energii.