Pompy Ciepła – oferta

Ogrzewanie domu za pomocą pompy ciepła? Warto zainwestować!

 

Dzięki wykorzystywaniu naturalnych źródeł energii, za pomocą pompy ciepła ogrzejesz swój dom.

 

Zalety, które niosą za sobą instalacje pompy ciepła, niewątpliwie wpływa na rosnące nimi zainteresowanie. Ważnym aspektem jest tworzenie tak zwanej “zielonej energii. Pompy ciepła korzystają z naturalnych źródeł, dzięki czemu energia potrzebna do zaopatrzenia domu w ciepło jest w 100% odnawialna.

Wpływa to także na istotny fakt, że nie wytwarzają one spalin, które pogarszają jakość naszego środowiska.

Nie wiesz jak działa pompa ciepła? Sprawdź grafikę

  • Pompy ciepła to także inwestycja dla Twojego domu. Charakteryzują się one łatwością w montażu oraz niskimi kosztami eksploatacji. Chociaż cena takiej inwestycji nie jest niska, to z pewnością zwróci się w ciągu kilku lat.

 

  • Dzięki instalacji pompy nie musisz martwić się opłatami za tradycyjne paliwa grzewcze, co znacząco przyczynia się do zaoszczędzenia pieniędzy. Ponadto uzyskując dostęp do energii odnawialnej, w łatwy sposób zmniejszysz koszty rachunku za prąd.

Kontaktując się z nami w tej chwili, w sprawie instalacji pompy ciepła, masz możliwość uzyskać rozłożenie kosztów na raty już od niecałych 600 zł miesięcznie!

U nas możesz czuć się bezpiecznie, jesteśmy na rynku już od 2014 roku a z naszych usług skorzystało już setki osób.

Stawiamy również na jakość, dlatego montujemy europejskie pompy ciepła z najlepszymi sprężarkami od Mitsubishi! Dzięki wieloletniej współpracy z producentami nasi klienci nie czekają dłużej niż 6 tygodni na montaż!

To nie wszystko, nasz fachowy doradca dobierze idealną pompę do Twojej przestrzeni mieszkalnej, o nic nie musisz się martwić. W naszej ofercie znajdziesz pompy o różnej mocy 7, 9, 13 oraz 17kw z klasą energetyczną A+++.

Dzięki połączeniu energii pozyskiwanej z fotowoltaiki oraz zaopatrywanie domu w ciepło z naturalnych źródeł możesz być całkowicie niezależny od opłat.

Bardzo ważnym aspektem pracy pompy ciepła jest jej bezpieczeństwo. Brak procesów spalania nie tworzy ryzyka wybuchu, a jej praca może posłużyć nam nawet do 30 lat.

 

Zadzwoń lub napisz do nas JUŻ TERAZ, a otrzymasz bezpłatną wycenę montażu pompy!